Účesy HappyHair - virtuálny kaderník - tvoje vlasy 1000x inak!

Kategórie

Kontaktné šošovky


Náhodné meno

  • Čestmíra

    “ Meno Čestmíra je ženské meno slovanského pôvodu, ktoré je variáciou mena Čestimíra. Vzniklo spojením slov "ctiť/česť" a "mir/mier" a jeho význam... ”

Bezpečnosť a ochrana osobných údajov

Pri spracovávaní dát sa zaväzujeme riadiť zákonom o ochrane osobných údajov.
 
Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.
Spoločnosť Eureco s.r.o., Zimná 411/6, 945 01 Komárno, Slovenská republika, prevádzkovateľ Eureco s.r.o., prehlasuje, že všetky osobné údaje sú považované za prísne dôverné a je s nimi zaobchádzané v súlade so zákonom, a v súlade s Obchodnými podmienkami spoločnosti Eureco s.r.o..
 
Aké údaje zhromažďujeme?
Pre realizáciu Vašej registrácie a využívanie našej online služby od Vás potrebujeme poznať iba emailovú adresu, prípadne Vaše meno, vek a pohlavie.
 
K čomu údaje slúžia?
Emailová adresa je nevyhnutná pre potvrdenie vytvorenia používateľského účtu. Vaše meno, vek a pohlavie nám slúži pre personalizáciu ponúk v rámci našich služieb.
 
Ako môžete existenciu týchto dát ovplyvniť?
Po zalogovaní do webu www.krstnemena.sk môžete tieto údaje editovať či mazať. Takisto je v Nastaveniach možné aj vymazať celý používateľský účet.

Mená podľa pôvodu

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie